ODAĞIMIZ YÜKSEK BAŞARI

Geniş makine parkurumuz ve deneyimli kadromuzla kaliteden taviz vermeden müşterilerimizin taleplerine göre tasarımlar yapmakta ve makine imalatları, montaj, gerekli elektrik & otomasyon sistemleriyle devreye alma faaliyetlerimizi müşteri memnuniyet ilkesiyle sürdürmekteyiz.

 

ÇEVRE

Çevre, tüm çalışanlarımızla beraber, İş Güvenliği gibi önemli konularımızdan biridir. Sadece yasal zorunluluktan değil, bir çalışan olarak yurttaşlığın ve iyi bir dünya insanı olmanın gereği olarak görürüz. Toplantı ve eğitimlerle, sürekli olarak değişen koşullarda neler yapılabileceği hakkında çalışanlarımızı bilgilendirir ve bilinçli, duyarlı olmaya yönlendiririz.

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Üretimimizde en temel ve birincil hassasiyetimiz, iş güvenliği ve sağlığı ilkelerine azami uyumdur. Zira insan en değerli varlıktır, hedef -0- iş kazasıdır. Bu konu anlaşmalı OSGB uzmanlarımızın yönlendirme ve koordinasyonunda, en alttan en üst seviyeye tüm çalışanların katılımı, eğitimleri ve periyodik ölçüm ve kontrolleri ile yürütülmektedir.

İş Güvenliği 1. önceliğimiz olduğu için şirket bünyemizdeki tam zamanlı iş güvenliği uzmanı düzenli olarak saha çalışmalarını denetlemekte, güvenli çalışma ortamını sağlamaktadır.

Kontak

Haberler